Надання інформації щодо виплати вихідної допомоги

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
Відповідно до ч.1 ст. 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь- яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.У своїй відповіді №424/ДФС від 17.11.2023 Ви повідомляєте мене про те, що 30.10.2023 Баркар Л.В. наказом № 5-о-ДФС було звільнено з податкової міліції. Прошу повідомити, яку суму вихідної допомоги було ї нараховано, яким чином та за якою методікою нараховувалась сума вихідної допомоги при звільненні та чи було її виплачено?Чому даних про вказані суми немає у наказі про звільнення?
2.Якщо вихідну допомогу не було нараховано то чому?
3.Якщо не було виплачено то чому?
4. Якщо вихідну допомогу було виплачено то за рахунок яких коштів?
5. Яку суму коменсації було нараховано за невикористані чергові відпустки? Чому даних про вказані суми немає у наказі про звільнення?

Ст.22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" передбачено: Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

Також знаючи Ваш рівень юридичних знань, нагадую, що у розумінні статті 5 Закону України «Про захист персональних даних» не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень. Не належить до інформації з обмеженим доступом інформація про отримання у будь-якій формі фізичною особою бюджетних коштів, державного чи комунального майна.

Нікого не ображає той, що користується своїм правом - "neminem laedit qui suo jure utitur" (п.27.5 постанови ВС від 07.11.2018 справа №10/5026/995/2012.)

Звертаю Вашу увагу, що відповідь прошу надати попунктно та саме на сайті "Доступ до правди" та направити поштою: за адресою: 65122, м.Одеса, вул.Євгена Чикаленка,87 кв.65.

З повагою,

Андрій Володимирович Васюков

od.public@tax.gov.ua, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment

Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment