Надання інформації та документів щодо питання організації та здійснення внутрішнього контролю у Мінфіні

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Демяненко Ольга Василівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Демяненко Ольга Василівна

Доброго дня!
Згідно вимоги пункту 10 Основних засад здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 № 1062 головні розпорядники коштів державного бюджету, центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації щороку починаючи з 2020 року до 01 лютого подають Мінфіну звіт про стан організації та здійснення внутрішнього контролю у розрізі елементів внутрішнього контролю за формою, встановленою Мінфіном.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Кому звітує Мінфін (надсилає Звіт стан організації та здійснення внутрішнього контролю у розрізі елементів внутрішнього контролю у Міністерстві фінансів України) на виконання вимоги пункту 10 Основних засад здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 № 1062?

2. Які органи не подали Мінфіну Звіти про стан організації та здійснення внутрішнього контролю у розрізі елементів внутрішнього контролю за 2020-2021 роки?

Наступні документи:

1. Звіти про стан організації та здійснення внутрішнього контролю у розрізі елементів внутрішнього контролю у Міністерстві фінансів України за 2020-2021 роки (за наявності за 2022 рік).
2. Звіти про стан організації та здійснення внутрішнього контролю у розрізі елементів внутрішнього контролю у Національному агентстві з питань запобігання корупції за 2020-2021 роки (за наявності за 2022 рік).

З повагою,
Демяненко Ольга Василівна

publishinfo, Міністерство фінансів України

3 Attachments

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment