Надання копій документів

Павло Федик

Доброго дня!

Висловлюючи подяку за надану відповідь щодо стану виконання зазначеного рішення Тернопільського окружного адміністративного суду від 12 січня 2021 року, вимушений повторно звернутись з інформаційним запитом.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно відповіді Головного управління Національної Поліції в Луганській обласі від 19.04.2021 р. №2054/111/19/05-2021 мене було повiдомлено, що на виконання рiшення Тернопiльського окружною адмiнiстративного суду по справi N 500/3015/20 до
лiквiдацiйної кoмicii Головного управлiння МВС України у Луганськiй областi "вci наявнi документи направленi на розгляд кoмiciї МВС України з питань розгляду матерiалiв надання статусу учасника бойових дiй, учасника вiйни".

Прошу Вас надати в електронній формі копії:

1) підтверджуючих документів щодо Федика Павла Дмитровича, які були направленi на розгляд кoмiciї МВС України з питань розгляду матерiалiв надання статусу учасника бойових дiй, учасника вiйни ;
2) Довідки про безпосередню участь Федика Павла Дмитровича в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України згідно Додатку 1 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

З повагою,

Павло Федик

Павло Федик

Вітаю! Фабула:
1. Рішенням Тернопільського окружного адміністративного суду від 12 січня 2021 року (надіслано на адресу ГУ НП Луганської області 13.01.2021 р.) у справі №500/3015/20 було прийнято рішення «Зобов’язати Ліквідаційну комісію Головного управління МВС України у Луганській області подати на розгляд комісії утвореної Міністерством внутрішніх справ України довідку та документи відповідно до пункту 6 Порядку надання а позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій а Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. №413 для надання статусу учасника бойових дій Федику Павлу Дмитровичу.
2. Цікавлячись станом виконання зазначеного рішення суду, 13.04.2021 р. я звернувся з інформаційним запитом щодо його виконання і отримав відповідь від 19.04.2021 р. за підписом заступника начальника Дмитра Отставних (виконавець Оксана Линник) про те, що «Bci наявнi документи направленi на розгляд koмiciї МВС України з питань розгляду матерiалiв надання статусу учасника бойовgх дiй, учасника вiйни». Проте відповідь на інформаційний запит була часткова, бо Довідку (копію) про мою безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, мені так і не було надано.
3. Тому 19 Квітня 2021 р. вимушений повторно звернутись з інформаційним запитом в якому просив надати в електронній формі копії: 1) підтверджуючих документів щодо Федика Павла Дмитровича, які були направленi на розгляд кoмiciї МВС України з питань розгляду матерiалiв надання статусу учасника бойових дiй, учасника вiйни; 2) Довідки про безпосередню участь Федика Павла Дмитровича в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України згідно Додатку 1 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення. Жодної відповіді на інформаційний запит не було надано.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) Копію звернення (дата мені невідома) щодо Федика Павла Дмитровича, які невідомо коли були направленi на розгляд кoмiciї МВС України з питань розгляду матерiалiв надання статусу учасника бойових дiй, учасника вiйни;, в т.ч. – копії підтверджуючих документів (зміст листа і підтверджуючих документів мені невідомі).
2) Довідку (копію) про безпосередню участь Федика Павла Дмитровича в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України згідно Додатку 1 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення (не можу витребувати вже роками).
Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк на електронну адресу [email address].
Вимушений повідомити, що у разі ненадання або надання неповної інформації, буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.
Прошу Вас уникнути виконати законні вимоги і постаратись уникнути оскарження відповідей чи їх відсутності.
З повагою, Павло Федик
31 травня 2021 р.