Надання копії рішення КМР 43 сесії VII скликання Про затвердження змін до Статуту територіальної громади міста Кам'янське

Любов Олексіївна Карпова

Доброго дня!

Запит № 80/2020 від 03.06.2020 року.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію та наступні документи:

30 червня 2020 року відбулася закрита позачергова 43 сесія VII скликання Кам'янської міської ради. На порядок денний даної сесії були винесені 4 питання, серед яких і питання Про затвердження змін до Статуту територіальної громади міста Кам'янське.
По закінченню сесії на сайті КМР з'явились рішення по двох питаннях порядку денного, рішення Про затвердження змін до Статуту територіальної громади міста Кам'янське було відсутнє.

наполягаю:

1. На наданні копії Рішення КМР 43 сесії VII скликання Про затвердження змін до Статуту територіальної громади міста Кам'янське з додатком - Новим Статутом територіальної громади міста Кам'янське, якщо таке рішення було ухвалено на сесії.
2. У разі не прийняття рішення по цьому питанню порядку денного надати пояснення причини не прийняття рішення.

З повагою,

Любов Олексіївна Карпова

Відділ секретаріату міської ради,

2 Attachments