надання неконфіденційної інформації щодо Головного управління ДФС в Одеській області

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
Відповідно до ч.1 ст. 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь- яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. У своїй відповіді Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини №175/ДФС від 23.06.2023 Голова комісії з реорганізації Головного управління ДФС в Одеській області Торубаров І.Б. повідомляє що ним було відповідно до наказу від 06.02.2023 №2-ДФс затверджено план заходів, повязаних з реорганізацією Головного управління ДФС в Одеській області. Наданий ним план фактично є планом відкриття та обстеження кабінетів, а не планом заходів повязаних з реорганізацію. Враховуючи викладене, а також те, що Наказом Голови комісії з реорганізації ДФС України від 02.11.2022 р. № 22 "Про внесення змін до пункту 1 наказу ДФС від 14 вересня 2022 р. № 17" головою комісії з реорганізації Головного управління ДФС в Одеській області призначено Торубарова Ігоря Борисовича начальника управління інфраструктури та господарського забезпечення Головного управління ДПС в Одеській області та з урахуванням того, що пройшов вже майже рік з часу призначення Торубарова І.Б., план заходів давно повинен був бути ним створений і відповідно ця інформація є публічною у розумінні Закону України "Про доступ до публічної інформації" у звязку з викладеним та враховуючи великий суспільний інтерес до вказаного питання прошу:

- Надати складений та затверджений план заходів щодо реорганізації Головного управління ДФС в Одеській області.
- Надати копію відповідного опису за результатами проведеного обстеження кабінетів №217,223,228 (м.Одеса, вул.Семінарська,5) та місць збергіння документів, товаро - матеріальних цінностей та інше Головного управління ДФС в Одеській області.

Ст.22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" передбачено: Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

Нікого не ображає той, що користується своїм правом - "neminem laedit qui suo jure utitur" (п.27.5 постанови ВС від 07.11.2018 справа №10/5026/995/2012.)

Звертаю Вашу увагу, що відповідь прошу надати попунктно.

З повагою,

Андрій Васюков

answer, Державна податкова служба України

1 Attachment

 

 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

 

Електронна адреса: [email address], з якої надійшов Вам лист з ДПС,

не є зворотнім зв’язком, тому звернення та запити на інформацію на
зазначену електронну адресу не приймаються, оскільки вказана електронна
адреса використовується виключно для відправлення вихідної кореспонденції
за зверненнями громадян та запитів на інформацію.

 

Звернення громадян необхідно надсилати на електронну адресу:
[1][email address],

 

запити на отримання публічної інформації – на електронну адресу:
[2][Державна податкова служба України request email].

 

Зазначена інформація розміщена на вебпорталі ДПС у розділі «Контакти» →

«Контакти для подання усних та електронних звернень громадян»
([3]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...)
та «Контакти для подання запитів на отримання публічної інформації»
([4]https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...).

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[Державна податкова служба України request email]
3. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...
4. https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/k...

Андрій Васюков

Доброго дня!

Чекаю відповідь від голови комісії з реорганізації дфс

З повагою,

Андрій Васюков