Надання публічної інформації щодо виконання функцій, покладених Законом

Аліса Юрченко

Доброго дня!

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Таким чином, рішення адміністративних комісій виконкомів районних у місті рад належать до інформації, яка була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством.

Відповідно положень законодавства вільно поширюватись може та інформація про фізичну, юридичну особу, яка є відкритою відповідно до законодавства. Це також стосується інформації, яка раніше була правомірно оприлюднена розпорядником (частина третя статті 6 Закону «Про доступ до публічної інформації»).

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЇХ АДРЕСА, ТЕЛЕФОНИ, ВІДОМОСТІ ПРО КЕРІВНИКІВ, БЕНІФЕЦІАРІВ (ПІБ, АДРЕСА МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТОЩО) Є ПУБЛІЧНОЮ ТА ВІДКРИТОЮ ВІДПОВІДНО ЗАКОНУ України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» ТА ОПРИЛЮДНЕНА У ЄДР.

Враховуючи, що відповідальними посадовими особами виконкомів районних у місті рад здійснювалася перевірка щодо дотримання ними Правил благоустрою у місті Кривому Розі суб’єктами господарювання, відповідно ряд персональних даних про них є відкритою (публічною) інформацією.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.40 Конституції України, ст. 10 ЗУ «Про інформацію, ст.ст. 3, 4, 5, 10, 14, 19 Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», прошу:

1. Повідомити про отримання мого запиту, зазначивши дату та номер реєстрації.

2. Надати копії документів щодо вжиття заходів та прийнятих рішень у 2020 та 2021 роках щодо суб'єктів господарювання Центрально-Міського району, якими було здійснено порушення Правил благоустрою м. Кривого Рогу (за потреби копії документів можливо надати попередньо знеособивши персонольні дані, які не є у публічному доступі, враховуючи положення Закону України “Про захист персональних даних”).

Порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно до ст. 212-3 КУпАП.

Відповідь прошу надати по кожному з питань у визначений Законом строк.
З повагою,
Аліса Юрченко

Виконком Центрально-Міської районної у місті ради, Виконавчий комітет Центрально-Міської районної у місті Кривий Ріг ради

1 Attachment

--
Виконавчий комітет Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради
067 560 41 25
[email address]