Надання публічної інформації щодо благоустрою

Аліса Юрченко

Доброго дня!

Відповідно до статті 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Людина, її життя і здоров’я, безпека визнаються найвищою соціальною цінністю відповідно до статті 3 Конституції України.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.40 Конституції України, ст. 10 ЗУ «Про інформацію, ст.ст. 3, 4, 5, 10, 14, 19 Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», прошу:

1. Повідомити про отримання мого запиту, зазначивши дату та номер реєстрації.

2. Надати копії документів, що підтверджують вжиття заходів та виконання припису від 09.09.2021, адресованого інспекцією з благоустрою виконкому Крриворізької міської ради до КП Крривбасводоканал в частині накриття каналізаційними кришками та усунення відкритих (чи частково накритих сміттям) колодязів на тротуарі по напрямку руху до КЗШ №70, а саме між буд. 37 по пр. Гагаріна та буд. 7 по вул. Костенко.

3. Надати інформацію та документи, на підставі яких здійснюється систематичне складування сміття, гілок дерев та опалого листя (як насипом, так і у мішках) працівниками КП Крривбасводоканал за межами своєї території, за парканом по пр. Гагаріна, буд.41, біля будівлі газорозподільного пункту, (що є пожежо- та вибухонебезпечним). Надати інформацію щодо вжитих заходів.

4. Повідомити про вжиті заходи, щодо недопущення складування опалого листя працівниками КП Крривбасводоканал за межами своєї території, за парканом по пр. Гагаріна, буд.41, біля будівлі газорозподільного пункту та гаражів.

5. Надати копію договору, та актів виконаних послуг з вивезення сміття та опалого листя з території КП Крривбасводоканал по пр. Гагаріна, буд.41.

6. Надати інформацію про кількість контейнерів для сміття, які знаходячться на балансі П Крривбасводоканал по пр. Гагаріна, буд.41, із зазначенням їхнього об'єму.

Відповідь прошу надати по кожному з питань у визначений Законом строк.
З повагою,
Аліса Юрченко

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти