Надання публічної інформації щодо безпечного довкілля

Аліса Юрченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію та копію документів щодо відповідальних осіб за утримання у належному стані входів та сходів маршів підземного переходу на площі 95-й квартал (раніше - Горького) у м.Кривий Ріг.

2. Надати інформацію щодо здійснених обстеження безпечності та підтримання у належному (у тому числі безпечному стані) сходів маршів вищевказаного підземного переходу, інших вжитих заходів.

3. Інформацію та копії документів щодо вжиття заходів відносно аварійних сходинок (відносно відсутніх, деформованих чи інших аварійних плит на сходинках) з метою недопущення травмування громадян.

Відповідь прошу надати по кожному з питань у визначений Законом строк.
З повагою,

Аліса Юрченко

srvk-srvk.gov.ua, Виконавчий комітет Саксаганської районної у місті ради

2 Attachments

Доброго дня !

Аліса Юрченко

Доброго дня!

Відповідно вимог Закону Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

Таким чином прошу надати запитувані копії документів. В іншому випадку буду змушена звертатися за захистом порушених прав у порпядку визначеному Законом.

З повагою,

Аліса Юрченко

srvk-srvk.gov.ua, Виконавчий комітет Саксаганської районної у місті ради

1 Attachment

Доброго дня !