надання публічної інформації стосовно державних службовців Яшиной, Скалацькой, Шишловой, Мамощук

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Повідомити про наявність вакантних посад в Головному управлінні ДПС в Одеській області в 2022 - 2023 роках. Окремо повідомити про наявність вакантних посад на дату отримання вказаного запиту.
2. Повідомити про поточні потреби Головного управління ДПС в Одеській області в персоналі та про прогнозовані перспективні потреби в персоналі з урахуванням довгострокових цілей державного органу.
3. Повідомити, які заходи щодо організації та координації процедури адаптації новопризначених державних службовців в 2022 - 2023 роках, а саме:
- Яшиной Ганни Юріївни;
- Скалацькой Тетяни Іванівни;
- Шишловой Інни Сергіївни;
- Мамощук Оксани Миколаївни
проводились у державному органі - Головному управлінні ДПС в Одеській області і з урахуванням рекомендацій, затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби.
4. Повідомити, які заходи проводились щодо організації оцінювання результатів службової діяльності державних службовців:
- Яшиной Ганни Юріївни;
- Скалацькой Тетяни Іванівни;
- Шишловой Інни Сергіївни;
- Мамощук Оксани Миколаївни
5. Повідомити чи складались разом з вищевказаними державними службовцями державного органу індивідуальні програми підвищення рівня професійної компетентності/індивідуальні програми професійного розвитку таких державних службовців. Якщо так то надати їх копії.
6. Повідомити яким чином була організована робота щодо стажування вищевказаних держ службовців та яким чином здійснювалась їх робота на випробувальному строку? Хто безпосередньо оцінював закінчення випробувального терміну роботи вищевказаних осіб та за якими критеріями були визначені результати закінчення випробувального строку? Які документи складались з цього питання (надати їх копії).
7. Прошу надати графік відпусток в 2023 році вищевказаних осіб.
8. Прошу повідомити чи проводилась спеціальна перевірка стосовно вищевказаних осіб та які її результати?
9. Чи було складено присягу вищевказаними особами - держ службовцями? Надати її копію.

Майже всі з перелічених пунктів передбачені Типовим положенням про службу управління персоналом та відповідно вказана інформація повинна бути створеною державним органом та бути в наявності. Одночасно вказана інформація є публічною.

Нікого не ображає той, що користується своїм правом - "neminem laedit qui suo jure utitur" (п.27.5 постанови ВС від 07.11.2018 справа №10/5026/995/2012.)

Звертаю Вашу увагу, що відповідь прошу надати попунктно.

З повагою,

Андрій Васюков

З повагою,

Андрій Васюков

ДПС в Одеській області, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment

ДПС в Одеській області, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment