надання публічної інформації щодо держ службовців ГУ ДПС в Одеській області

Андрій Васюков

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
Відповідно до ч.1 ст. 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь- яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Частиною 1 статті 1 Закону України «Про державну службу» встановлено, що державна служба - це публічна, професійна, політично неупереджена діяльність із практичного виконання завдань і функцій держави.
У розумінні статті 5 Закону України «Про захист персональних даних» не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень. Не належить до інформації з обмеженим доступом інформація про отримання у будь-якій формі фізичною особою бюджетних коштів, державного чи комунального майна.
До конфіденційної інформації не може бути віднесено інформацію про посадових чи службових осіб (наприклад, дані про освіту, досвід роботи, знання іноземної мови, відсутність судимості тощо), якщо до посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, встановлені відповідні кваліфікаційні чи інші обов’язкові для займання цієї посади вимоги (п. 5.8 Постанови Пленуму ВАСУ № 10 від 29.09.2016р. «Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформації»).
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та з метою отримання інформації, що має суспільний інтерес, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо державних службовців ГУ ДПС в Одеській області:

1. Повідомити хто саме (із повним зазначенням посад, прізвищ, ім'я та по - батькові) працює (працював) з 01.12.2022 по 04.09.2023 в управлінні запобігання фінансовим операціям, пов'язаним з легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС в Одеській області.
2. Надати копії посадових обов'язків, функціональних обов'язків таких осіб.
3. Надати відомості про заробітну плату таких осіб з дати призначення на посаду по 04.09.2023 із розбивкою помісячно та обов'язковим зазначенням усіх складових заробітної плати (надбавки, премії та ін).
4. Надати копіїї наказів про призначення на займані посади, заохочення та стягнення вищевказаних осіб.

Нікого не ображає той, що користується своїм правом - "neminem laedit qui suo jure utitur" (п.27.5 постанови ВС від 07.11.2018 справа №10/5026/995/2012.)

Nulla salus bello, pacem te poscimus omnes. (худий мир краще доброї сварки)

Звертаю Вашу увагу, що відповідь прошу надати попунктно.

З повагою,

Андрій Васюков

od.public@tax.gov.ua, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment

od.public@tax.gov.ua, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment

ДПС в Одеській області, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відмова в наданні інформації не є відповіддю. Сподіваюсь, що уповноважений з прав людини допоможе мені в поновленні порушених прав.

З повагою,

Андрій Васюков

Андрій Васюков

Доброго дня!

Якзо б вами була надана відповідь то з нею можна б було ознайомитись саме тут.

З повагою,

Андрій Васюков