Надати належним чином завірену фотокопію заяви про частковий відступ від дотримання Європейської Конвенції про захист прав і свобод людини

Олександр Хабло

Доброго дня!
Мережею сіються чутки, що міністерство юстиції направило Ради Європи заяву про частковий відступ від дотримання Європейської Конвенції про захист прав і свобод людини.

Стаття 151-2 Конституції України передбачає, що Рішення та висновки, ухвалені Конституційним Судом України, є обов’язковими, остаточними і не можуть бути оскаржені.

в пункті 3.2. Рішення Конституційного суду № 10-р, зазначено, що згідно зі статтею 64 Конституції України конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України; в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень; не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 Конституції України.

Конституційний Суд України наголошує, що обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина є можливим у випадках, визначених Конституцією України. Таке обмеження може встановлюватися виключно законом - актом, ухваленим Верховною Радою України як єдиним органом законодавчої влади в Україні. Встановлення такого обмеження підзаконним актом суперечить статтям 1, 3, 6, 8, 19, 64 Конституції України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, пропонуюю надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Належним чином завірену копію фотокопію заяви про частковий відступ від дотримання Європейської Конвенції про захист прав і свобод людини, на якій є підпис особи, яка підписала зазначену заяву та відповідна печатка.

2) Інформацію, яким нормативно правовим актом установлені читкі обмеження прав людини (не може бути обмежено, а обмежити наступні права людини).

Дякую за своєчасну відповідь!

З повагою,

Олександр Хабло

Рогозянська С. Мінюст, Міністерство юстиції України

1 Attachment

Олександр Хабло

Доброго дня!

Дякую працівникам юридичної особи "МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ", за відповідь. Чи можете Ви доповнити відповідь, надав інформацію по другому питанню зазначеному в моєму запиті?
2) Інформацію, яким нормативно правовим актом установлені читкі обмеження прав людини (не може бути обмежено, а обмежити наступні права людини).

З повагою,

Олександр Хабло

Департамент міжнародних організацій,

7 Attachments

³!

.

 

,

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Олександр Хабло

Доброго дня!

Принагідно, дякую!

З повагою,
Олександр Хабло