Надати роз‘яснення

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій Іванович з роду Мінтенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрій Іванович з роду Мінтенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати роз‘яснення, згідно якого закону патрульні Національної поліції, забороняють фіксувати Службове Посвідчення. Згідно ст.34 Конституції України Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.
Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя.
ст 19 Конституції України.
Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

2. Надати роз‘яснення, чи міститься у Службовому Посвідченні Персональнні данні, відповідно до Закону України Про Захист Персональних Данних!

3. Надати фотокопію зразка Службового Посвідчення яке затвердженне Постановою Кабінету Міністрів України.

З повагою,

Андрій Іванович з роду Мінтенко

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна поліція України

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Андрій Мінтенко!

Створен запит #904000 до Сервіс вхідної електронної кореспонденції НПУ .

Ви можете [1]подивитися прогрес цієї заявки онлайн .

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Департамент патрульної поліції,

1 Attachment