Надати відомості, які підтверджують реєстрацію, a6o постановку на облік в Державній службі статистики України.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Запит N/01/01/24
про надання публічної інформації за Законом України ”Про доступ до публічної інформації”

Згідно до п.4 ст. 21 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» при наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.
Відповідно до положень частини 2, 3 статті 22 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, a6o відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації. Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.
Звертаю Вашу увагу, що у даному випадку відмова у наданні
інформації с порушенням мого права, гарантованого законодавством. За такі дії розпорядника передбачена адміністративна відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника (ст. 212—3 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
Керуючись ст.ст. 7, 8, 140-143 Конституції України, ст. 2 та ст.ст. 316-
318 Цивільного кодексу України та ст.ст. 3 — 5, 19, 20 Закону України про
доступ до публічної інформації, ст.ст. 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України про інформацію.

ВИМАГАЮ:
1. Надати належним чином засвідчену копію відомостей, які підтверджують реєстрацію, aбo постановку на облік в Державній службі статистики України, юридичної особи публічного права, з назвою «Фастівський районний територіальний центр комплектації то соціальної підтримки» код ЄДРПОУ 09759590.
2. Відповідь надати у повному обсязі, згідно ДСТУ 4163—2003, та надіслати у електронному вигляді на електронну адресу/
3. У випадку, якщо з якихось причин, неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту — письмово вказати причину та перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника даної інформації.

З повагою,

Юрій

ГАРІФОВА Світлана Миколаївна,

1 Attachment

Ҧ
'! 
צ 18.01.2024 (. /-133-24) -צצ, .
צ æ.
צĦ ̦ϧ æ
æ Φæ
ϧ ,
. 044 287 06 72

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]