Надати відповідь щодо евакуації працівників поліції!

Доброго вечора!

Калачов Ігор Миколайович, 04.01.1990 р.н., м. Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, вулиця Жовтнева, 185, поштовий індекс 57301
Електронна адреса: [email address]

'Застосунок для зв'язку signal: +380666600912

Я, колишній працівник поліції ВП #2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області Калачов І.М. 08.05.2023 року, за вихідним номером К-11-23 ПІ отримав відповідь від Миколаївської обласної військової адміністрації про те, що у період часу з 18.03.2022 по 11.11.2022 Миколаївська область не мала погоджених "зелених коридорів" та безпечних шляхів для виїзду у безпечні райони України мешканців тимчасово окупованих територій, у тому числі й для міста Снігурівка Баштанського району Миколаївської області. Вказаним листом також зазначено, що евакуація цивільного населення Снігурівської територіальної громади у вказаний період часу не проводилася.

Окремо Вам повідомляю, що на території Снігурівської територіальної громади Миколаївської області знаходиться відділення поліції #2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області.

Попри відсутність в період часу з 18.03.2022 по 11.11.2022 року "зелених коридорів" та безпечних шляхів для виїзду, саме 18.03.2023 року начальником Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області Ноздратенком О. було введено в дію наказ #131 "Про введення в дію плану евакуації (передислокації) ВП #2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області", який до особового складу доведено не було та не забезпечено його виконання.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

- завірену належним чином копію повного наказу #131 "Про введення в дію плану евакуації (передислокації) ВП #2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області" та вказати відповідальну особу на яку, було покладено контроль за виконанням зазначено наказу.

- яким чином, через відсутність "зелених коридорів", безпечних шляхів для виїзду з міста Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, що виразилося в прямій загрозі життю та здоров'ю працівникам поліції та їх сім'ям, починаючи з 18 березня 2022 року , керівництвом Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області здійснювалися заходи щодо евакуації працівників поліції, їх сімей, збереження зброї та всього іншого майна ВП#2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області?

- яким чином, через відсутність "зелених коридорів", безпечних шляхів для виїзду з міста Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, що виразилося в прямій загрозі життю та здоров'ю працівникам поліції та їх сім'ям, починаючи з 18 березня 2022 року здійснювалися заходи щодо евакуації працівників поліції, їх сімей, збереження зброї та всього іншого майна ВП#2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області зі сторони керівництва Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та керівництва ВП#2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області ? (якщо вживалися). Якщо не вживалися, вказати причину?

- які заходи щодо евакуації працівників поліції, їх сімей, збереження зброї та всього іншого майна ВП#2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області, через відсутність "зелених коридорів", безпечних шляхів для виїзду з міста Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, що виразилося в прямій загрозі життю та здоров'ю працівникам поліції та їх сім'ям, починаючи з 18 березня 2022 року здійснювалися працівниками Департаменту внутрішньої безпеки НПУ ? (якщо здійснювалися). Якщо не здійснювалися, вказати причину?

- кількість працівників поліції ВП #2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області, які станом на 19.03.2022 року залишилися в місті Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області та не були евакуйовані (передислоковані), опинившись в повному оточенні військовими РФ?

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

Прошу надавати мені відповіді
згідно правопису, схваленого
Кабінетом Міністрів України (Постанова No 437 від 22 травня 2019 р.)
в параграфі § 49. вказано як правильно прописувати власні імена людей: Ім'я Прізвище або Ім'я По батькові Прізвище.

Відповідь надайте не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання мого листа (згідно ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року) на вищезазначену мою електронну адресу: [email address] + надішліть на поштову адресу: 57301, м. Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, вулиця Жовтнева, 185.

09.05.2023 року. З повагою, Ігор Миколайович.