Надати відповідь щодо зброі

Доброго дня!

Я, Калачов Ігор Миколайович, 04.01.1990 р.н., проживаю
в м. Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, вулиця Жовтнева, 185, поштовий індекс 57301
Електронна адреса: [email address]
Застосунок для звязку signal: +380666600912

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи має граничний строк придатності (використання в діяльності поліції) зброя, що знаходяться на балансах в органах поліції, а саме пістолет Макарова та патрони до нього, після спливу якого терміну зброя не може використовуватися та повинна бути знищена (утилізована)? Якщо має строк придатності то прошу зазначити граничний термін використання в діяльності поліції зброї та боєприпасів.
2. Надати відповідь, як чином оцінюється вартість пістолетів Макарова та бойових патронів до нього в залежності від року випуску.
3. Надати відповідь про живучість ствола пістолета Макарова, тобто на яку кількість пострілів розрахована ця зброя.

Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту, та надіслати у письмовому (паперовому) вигляді на адресу для листування: 57301, м. Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, вулиця Жовтнева, 185 і в електронному вигляді, на вищезазначену електронну адресу [email address]
У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.
+ на поштову адресу: 57301, м. Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, вулиця Жовтнева, 185 + на електронну адресу: [email address]

З повагою,

Ігор