Надати завірену належним чином копію повного тексту плану евакуації працівників поліції.

Доброго дня!

Калачов Ігор Миколайович, 04.01.1990 р.н., м. Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, вулиця Жовтнева, 185, поштовий індекс 57301
Електронна адреса: [email address]

'Застосунок для зв'язку signal: +380666600912

Я, колишній працівник поліції ВП #2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області Калачов І.М. 08.05.2023 року, за вихідним номером К-11-23 ПІ отримав відповідь від Миколаївської обласної військової адміністрації про те, що у період часу з 18.03.2022 по 11.11.2022 Миколаївська область не мала погоджених "зелених коридорів" та безпечних шляхів для виїзду у безпечні райони України мешканців тимчасово окупованих територій, у тому числі й для міста Снігурівка Баштанського району Миколаївської області. Вказаним листом також зазначено, що евакуація цивільного населення Снігурівської територіальної громади у вказаний період часу не проводилася.

Окремо повідомляю, що на території Снігурівської територіальної громади Миколаївської області знаходиться відділення поліції #2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області.

Попри відсутність в період часу з 18.03.2022 по 11.11.2022 року "зелених коридорів" та безпечних шляхів для виїзду, саме 18.03.2023 року начальником Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області Ноздратенком О. було введено в дію наказ #131 "Про введення в дію плану евакуації (передислокації) ВП #2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області", який до всього особового складу та особисто до мене т.в.о. начальника ВП #2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області старшим лейтенантом поліції Маглаперідзе А.В. доведено не було та не забезпечено його виконання.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

- завірену належним чином копію повного тексту плану евакуації (передислокації) ВП #2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області, розробленого відповідно до наказу #131 "Про введення в дію плану евакуації (передислокації) ВП #2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області".

- підтвердження того, що наказ #131 "Про введення в дію плану евакуації (передислокації) ВП #2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області" надсилався, (якщо надсилався) до ВП #2 Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області", дата, час, засоби зв'язку, якими надсилався вказаний наказ (якщо надсилався). Якщо не надсилався вказати причину.

Надані Вами відповіді будуть долучені мною до матеріалів позовної заяви в ході звернення до суду в порядку чинного законодавства України.

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону України.

«Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.
Прошу надавати мені відповіді
згідно правопису, схваленого
Кабінетом Міністрів України (Постанова No 437 від 22 травня 2019 р.)
в параграфі § 49. вказано як правильно прописувати власні імена людей: Ім'я Прізвище або Ім'я По батькові Прізвище.

Відповідь надайте не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання мого листа (згідно ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року) на вищезазначену мою електронну адресу: [email address] + надішліть на поштову адресу: 57301, м. Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, вулиця Жовтнева, 185.

11.05.2023 року. З повагою, Ігор Миколайович.