Надсилаю повторний запит!

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ирина Савченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ирина Савченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
На підставі якого закону України у ДНЗ Святошинського району «ДОВІРА» директор та вчитель 1-А класу вимагають купляти підручники (Буквар 1 частина) у разі виявлення найменшого його пошкодження (навіть незначного). Зі слів вчителя у випадку відмови у покупці нових підручників для здачі їх у шкільну бібліотеку друга частина букваря дитині видаватися не буде.
ЧИМ ЦЕ ПЕРЕДБАЧЕНО???

У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" у вищому органі.

З повагою,

Ирина Савченко

Внутрішня політика,

Шановна пані Ірино!

Києво-Святошинська РДА Київської області радить Вам звернутися із запитом щодо ДНЗ Святошинського району «ДОВІРА» (м. Київ) до Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації [1]https://svyat.kyivcity.gov.ua/ .

Щоб нам не гаяти час на пересилку, а Вам не чекати відповіді довше!

Дякуємо за розуміння

З повагою,
Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області

References

Visible links
1. https://svyat.kyivcity.gov.ua/