Нафтові, газові та газоконденсатні родовища України

Кобяков Вадим Євгенійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. ПЕРЕЛІК нафтових , газових та газоконденсатних родовищ України (діючі та законсервовані протягом 2018-2021 років); зазначити обсяги розвіданих запасів
2. відмості про суб"єктів господарювання, яким видані ліцензії на розвідку, дослідження, дослідно-промислову та промислову експлуатацію нафтових , газових та газоконденсатних родовищ України (з зазначенням відомостей про обсяги дозволені для видобування).
3. відомості про обсях видобутих корисних копалин у 2018, 2019, 2020, 2021 роках із родовиш, що зазначені у пункті 1, суб"єктами господарювання, про яких йдеться у пункті 2 (у вартісному виразі та грошовому еквіваленті).
4. документи (кошторис, тощо) про вартість (в.т.ч. собівартість) видобування зазначених вище корисних копалин державними підприємтсвами.

З повагою,

Кобяков Вадим Євгенійович

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

 

 

показати цитоване

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

!


:

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]