Наявність ліцензії

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лариса, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України
від 13 липня 2016 р. № 446 затверджено
ЛІЦЕНЗІЙНІ УМОВИ
провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.
На території с.Горенка Києво-Святошинського району по вул.Садовій 24 А розміщено два підприємства з одними засновниками: ТОВ Рекультивація та ТОВ "ЕкосервісГруп"
Згідно реєстру розгляду судових справа, зокрема у справі № 369/10609/17 мова йде про забирання небезпечних відходів "ТОВ "Екосервіс груп".

З огляду на те, що полігон, на якому здійснюється вивезення "незрозумілих" відходів у с.Горенка - де проживають близько 10000 тис осіб, прошу надати:

1. Інформацію про наявність у ТОВ "Екосервіс Груп" ліцензії на поводження із небезпечними відходами (іншими, що становлять загрозу життю людини, екології)?

2. Інформацію, де саме зберігає ТОВ "ЕкосервісГруп небезпечні відходи?

3. Чи здійснюється вивезення небезпечних відходів на полігон у с.Горенка?

4. Коли здійснювалась перевірка ТОВ "ЕкосервісГруп" та ТОВ "Рекультивація" щодо дотримання вимог законодавства із поводження із відходами?

З повагою,

Лариса

Гущина Ганна Олександрівна,

1 Attachment

:

41cc105f-0e3a-4b92-9120-de82fbab2edc

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]