наявність вакантних посад у ЛНМУ імені Данила Галицького

Гриновець Маркіян

Доброго дня!

Відповідно до статуту Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького (надалі - ЛНМУ), органом управління університету є Міністерство охорони здоров'я України (надалі - МОЗ України).

Статтею 30 Закону України "Про освіту" визначено інформацію та документи, які підлягають оприлюдненню закладами освіти, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності, на своїх веб-сайтах (у разі їх відсутності - на веб-сайтах своїх засновників).
Серед такої інформації вказано наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення).

Оскільки на веб-сайті ЛНМУ не вдалось знайти інформацію про наявність вакантних посад в університеті, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) наявність вакантних посад у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького;

2) порядок і умови проведення конкурсу на заміщення вакантних посад (щодо тих посад, для яких передбачений конкурс);

3) адресу на веб-сайті Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, де розміщена інформація про наявність вакантних посад.

Стаття 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначає обов'язок розпорядника надавати та оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію.
Зважаючи на цю статтю - у відповіді повинна бути надана інформація про усі (без виключень) вакантні посади, наявні у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького (незалежно від структурних підрозділів, джерел фінансування, форми трудового договору, тощо).

Відповідь на цей запит прошу надати у 5-денний строк, визначений статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

З повагою,
Гриновець Маркіян

kadru керівні,

1 Attachment

Міністерство охорони здоров'я

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Міністерство охорони здоров'я

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]