Наявність вільних земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): наявність земель (ділянок) державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані під забудову у с. Хотів Києво-Святошинського р-ну Київської області.
Звертаюсь до вас, як до центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів, що, згідно Положення № 445, затвердженого Указом Президента України від 8 квітня 2011 року, володіє інформацією про вільні земельні ділянки.

З повагою,

Роман

Державне агентство земельних ресурсів України (Статус ЮО: припинено)

1 Attachment

18-28-0.21-14212/2-14 від 04.12.2014

надія пасічник,

2 Attachments

Хотівська сільська рада

-- реклама -----------------------------------------------------------
Быстрый хостинг на SSD дисках 5Gb 5 сайтов от $4.75/мес.
http://hostpro.ua/ssd.html?from=i.ua-tur...

Доброго дня!

Згідно відповіді від Хотівської сільської ради, інформацію щодо вільних земельних ділянок може надати Державне агентство земельних ресурсів України, як офіційний розпорядник. Прошу повернути запит до Держкомзему.

З повагою,

Роман

Державне агентство земельних ресурсів України (Статус ЮО: припинено)

1 Attachment

Держземагентство України надає відповідь від 19.01.2015 №
31-28-0.21-691/2-15 на Ваш запит.
З повагою,
Департамент ДЗК

Лисак Олександр Юрійович залишив коментар ()

Частиною 5 статті 24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" передбачено: "Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах.
До моменту внесення відповідної інформації до містобудівного та державного земельного кадастрів виконавчий орган сільської, селищної, міської ради, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації або відповідний місцевий орган виконавчої влади зобов'язані надавати за запитами фізичних та юридичних осіб письмову інформацію про наявність земельних ділянок, що можуть бути використані під забудову".

Доброго дня, Олександре!
В такому разі, як бути, якщо орган місцевого самоврядування - хотівська сільська Рада, відмовляється надавати інформацію, посилаючись на те, що не має володіти нею, і відправляючи мене назад до Агентства земельних ресурсів? Маю офіційну відповідь в електронному вигляді.
Дякую!
З повагою,

Роман