Наявність земельних ділянок вільних для приватизації

Марія Романівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Перелік безкоштовних вільних земельних наділів, які доступні для приватизації в Черкаській області, в населених пунктах: Чигирин, Галаганівка, Чернече, Суботів, Іванівка, Орбіта, Вітове, Стецівка, Рацеве, Тіньки, Розсошниці, Красносілля.

Це повторний запит. Повыдомляю, що у разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,
Жива людина, жінка
Марія Романівна з роду Володченко.

Марія Романівна

Доброго дня!

1.Наявність та перелік земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути
передачі безоплатно у приватну власність ділянки під забудову у межах сіл Чигирин, Галаганівка, Чернече, Суботів, Іванівка, Орбіта, Вітове, Стецівка, Рацеве, Тіньки, Розсошниці, Красносілля.
2.Наявність та перелік земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути
передачі безоплатно у приватну власність для ведення особистого сільського господарства орієнтовною площею до 2,0 га в межах Черкаської області.

З повагою,
Жива людина, жінка
Марія Романівна з роду Володченко.