Наказ про призначення коменданта Харківської області

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Станіслав, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати фотокопію з оригіналу Наказу про призначення коменданта Харківської області.
2. Надати фотокопію з оригіналу Наказу коменданта, яким визначено повний, вичерпний перелік відповідних уповноважених осіб , які мають право на проведення перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян.

Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту у 5-ти денний термін , та надіслати в електронному вигляді.

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

З повагою,

Станіслав

Запити, Харківська обласна державна адміністрація

1 Attachment