Наше місто 3,5 млн.грн

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Денис Селін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Денис Селін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копії документів які обґрунтовують та якими керувалися коли закладали кошти на передплату газети Наше місто в бюджеті міста та в бюджету департаменту. Ідентифікатор закупівлі UA-2023-12-12-016469-a Копію документів якими керувалися що необхідна саме така кількість газет. Копію документів на кого передбачена передача цих газет

З повагою,

Денис Селін

КП Оздоровлення та відпочинок,

1 Attachment

Денис Селін

Доброго дня!

Прошу вивчити закон. ПІБ ( не є персональними даними), А адреси можна затерти якщо вважаєте це персональним даними.
Але ви так і не надали відповідь на інформаційний запит:
Копії документів які обґрунтовують та якими керувалися коли закладали кошти на передплату газети Наше місто в бюджеті міста та в бюджету департаменту. Ідентифікатор закупівлі UA-2023-12-12-016469-a Копію документів якими керувалися що необхідна саме така кількість газет. Копію документів на кого передбачена передача цих газет.

З повагою,

Денис Селін