Навчання у середній школі дітей переселенців, особливості адаптації

Кузик Валентина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. скільки дітей переселенців навчаються у школах на контрольованій українським урядом території?
2. надайте, будь ласка, цю інформацію у розбивці віку, статі, територіальної приналежності (звідки прибули діти та в якій області зараз вони навчаються)
3. чи правдивою є інформація, що "Дитина з сім’ї переселенців, які зараз мешкають у студентському гуртожитку. За українським законодавством, діти не можуть відвідувати школу без відповідного документа про попередню освіту. Під час евакуації нерідко траплялися випадки, коли батьки лишали документи своїх дітей на окупованих територіях", яка опублікована на http://www.radiosvoboda.org/media/photog...
4. яким є алгоритм дії батьків, які не мають документів щодо попередньї освіти своїх дітей (який алгоритм їхніх дій, які документи вони мають отримати та де саме)?
5. які є державні програми (або ж державні у партнерстві з міжнардними організаціями) із психологічної реабілітації, допомоги у навчанні (як матеріальній, так і освітній) дітям-переселенцям для їх кращої адаптації у новій школі.

З повагою,

Кузик Валентина