Неповна відповідь

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія Олійник, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Наталія Олійник

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

листом Департаменту з питань державно-архітектурно-будівельного контролю від 24.11.2023 № 073-3393 я отримала відповідь на свій запит на отримання публічної інформації щодо першого питання з трьох, що були скеровані до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.
Прошу надати інформацію кому та яким листом був направлений мій запит відповідно до норм вказаного Закону ?

З повагою,

Наталія Олійник

КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації, Київська міська державна адміністрація

3 Attachments

Добрий день! Надсилаємо лист у вкладенні разом з додатками.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42