Неправомірна та злочинна вимога

ЗВЕРНЕННЯ
щодо реалізації Конституційних прав відповідно до статті 3 та статті 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про звернення громадян" та Конституції України ст.19, 43 та з метою забезпечення реалізації прав людини і основоположних свобод гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод та закріплених в Конституції України (імперативний припис) від людини в правовому статусі людина, вигодонабувача прав громадянина Української РСР/Союзу РСР Ірини Василівни Кальницької, щодо реалізації Конституційних прав - отримання належної заробітної плати без неправомірних та злочинних вимог.

Автор звернення жінка із власним іменем Ірина роду Кальницьких людина, наділена правами і свободами, вільною волею, представник народу - єдиного джерела влади, суб'єкт міжнародного публічного права, вигодонабувач прав громадянина Української РСР/Союзу РСР по праву народження, власник, основний кредитор, інвестор, єдиний агент і вигодонабувач штучної людини (фізичної особи) - [КАЛЬНИЦЬКА І.В], яку було створено корпорацією Україна.
Автор даного звернення із березня місяця 2023 року отримує заробітну плату ( винагороду за працю) у відділенні поштового зв'язку №04128 м. Києва. Про це є завірена належним чином довідка від роботодавця. Так як Національний банк України — є центральним банком України та особливим центральним органом державного управління, в зв'язку із цим, автор даного документу вимагає надати обгрунтовану відповідь, завірену належним чином на таке запитання:

Керівництву відділу поштового зв'язку №04128 міста Києва по вул. академіка Туполева, 28 відомо те, що автор регулярно отримує в їхньому відділенні аванс та заробітну плату від роботодавця КНП "Перинатальний центр м. Києва". Від роботодавця є довідка про це. Посилаючись та керуючись вашою постановою, керівник відділу поштового зв'язку №04128 м. Києва відмовляється виплатити належну автору заробітну плату, вимагаючи два рази на місяць надавати паперову копію паспорта для отримання заробітної плати.
Вимога передати майнові права на персональні дані фізичної особи, які створено на підставі анкетних даних людини та є конфіденційною інформацією про людину для внесення в свій реєстр є незаконною та злочинною - це примус до цивільно-правових обов'язків, вимаганням та шахрайськими діями з метою заволодіти чужим майном ( Ст.190, ст.191 ККУ).

Уточнюю, що заробітна плата, яка надходить у відділення у вигляді двох разових виплат- авансу та зарплати не перевищує відповідно суму 7000 аванс та заробітна плата 22000 гр.

Вимагаю надати відповідь терміново, так як зарплату ( винагороду за працю) не можу отримати із 31 січня 2023 року.

Автор даного запиту не є анонімним, є людиною, яка проживає в м. Київ 128, вул. Блюхера 9

Ав.: Ірина Василівна Кальницька

Доброго дня!
Автор не є анонімним.Проживає в м.Київ 128, вул.Блюхера 9 кв.82. Вимагає терміново надати відповідь для отримання зарплати, яку не виплачує відділення поштового зв"язку 04128, виконуючи злочинеі та неправомірні вимоги ( ст.190 та 191 ККУ).

З повагою,

Ірина