Невиконання посадовцями МУЖКГ законів України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Літвіненко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Літвіненко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

12.06.2020 року на Вашу адресу мною був надісланий наступний запит.

28.05.2020 року виконкомом Чорноморської міської ради прийнято рішення № 107 "Про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок під рекламними конструкціями типу "Сіті-лайт" шляхом їх демонтажу за адресами: пр. Миру, 22, вул. Олександрійська, 12, вул. парусна, 10, вул. Данченко, 9 та по пров. Шкільному, 1 у м. Чорноморську Одеської області".
Пунктом 1 вказаного рішення вирішено зобов'язати Комунальне підприємство "Міське управління житлово-комунального господарства" Чорноморської міської ради Одеської області відповідно до Положення про порядок звільнення земельних дідлянок, що належать до комунальної власності Чорноморської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради та зайняті без правових підстав, у десятиденний термін звільнити земельні ділянки від самовільно встановлених конструкцій зовнішньої реклами типу "Сіті-лайт" за адресами: пр-т Миру, 22 (2 од), вул. Олександрійська, 12 (1 од), вул. Парусна, 10 (1 од), вул. Данченко, 9 (1 од) та по пров. Шкільному, 1 (1 од) у Чорноморську Одеської області.
З дати прийняття зазначеного рішення минуло 15 днів, виконком зобов'язав КП МУЖКГ знести самочинно встановлені конструкції на протязі 10 днів.
Враховуючи викладене прошу надати відповідні документи, які свідчать про виконання КП МУЖКГ п. 1 рішення виконкому № 107 від 28.05.2020 року.
Також прошу повідомити прізвище та посаду особи, яка в комунальному підприємстві відповідальна за виконання вказаного рішення та надати її посадову інструкцію.

З даного приводу повідомляю Вам, що у відповідності до п. 1 ст. 73 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" акти ради, сільського, селищного, міського голови, голови районної в місті ради, виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради, прийняті в межах наданих їм повноважень, є обов'язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території.
Таким чином своєю відповіддю від 18.06.2020 року № 37 Ви грубо порушили норми вказаного закону, за що передбачена відповідальність, в тому числі й кримінальна.
Крім цього, в своєму запиті я запитував прізвище та посаду особи, яка в комунальному підприємстві відповідальна за виконання вказаного рішення та надати її посадову інструкцію.
Вказана вимога Вами також проігнорована, чим порушено п.5 ст. 6 ЗУ "Про доступ до публічної інформації", за порушення якого також передбачена відповідальність.

Враховуючи зазначене вище вимагаю негайно повідомити прізвище та посаду особи, яка в комунальному підприємстві відповідальна за виконання вказаного рішення, надати її посадову інструкцію та надати посадову інструкцію відповідальної особи з питань доступу публічної інформації та оприлюднення і оновлення інформації на Єдиному державному порталі відкритих даних.

З повагою,

Олександр Літвіненко

КП "ГУЖКХ" г. Черноморска, Міське управління житлово-комунального господарства м. Чорноморськ

1 Attachment

[Subject only] відповіді

показати цитоване