незакона торгівля в переходах метро

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

на якій підставі здійснюється торгівля в переходах метро да поруч із переходами? при тому є зовсім незаконна стихійна - ящики та інше приладдя, що споруджується кожний ранок та "указанонена" постійна - побудовані приміщення для торгівлі (лотки із жалюзями).

по-перше це дуже небезпечно у разі нащасного випадку та необхідної евакуації людей - це буде страшене лихо і смерть багатьох людей, це перешкоджає нормальному руху, також ці всі товари - знаходяться в антісанітарійних умовах та призводять до розповсюдження гризунів, тараканів тощо. Я не можу нормално пройти по переходу - в мене астма я весь час там задихаюсь від всяляких запахів - від квітів до м*яса та кукурузи, у такому замкненому просторі можна просто померти від всьго всього. Це вже дуже і дуже дістало! Будь ласка - розбириться з цим - поруч є пустий базар!

З повагою,

Наталія