Незаконна відмова у наданні відповіді на запит

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Максименко Антоніна Аркадіївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Максименко Антоніна Аркадіївна

Доброго дня!

Вами надано відмову у наданні інформації щодо договору оренди комунального майна.
Всі дуже радіють тому факту, що бюджет поповнюється за надання вами КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА в оренду, але читайте уважніше закон будь ласка!!!
Вказана відмова є незаконною.

Відповідно до ст. 13 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" Розпорядниками інформації для цілей цього Закону визнаються, зокрема суб'єкти владних повноважень - органи державної влади, інші державні органи, ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, органи влади Автономної Республіки Крим, інші суб'єкти, що здійснюють владні управлінські функції відповідно до законодавства та рішення яких є обов'язковими для виконання.

Скорочу Вам роботу і виділю основне зі статті!

Згідно з ч. 5 ст. 6 цього Закону НЕ МОЖЕ БУТИ ОБМЕЖЕНО ДОСТУП до інформації про володіння, користування чи розпорядження державним, КОМУНАЛЬНИМ МАЙНОМ, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Тобто Ви як орган місцевого самоврядування повинні повідомити громадянам про те куди, хто, кому, за що, чому, ПЕРЕДАЛИ КОМУНАЛЬНЕ МАЙНО!!!!
ВИ ПРИХОВУЄТЕ ІНФОРМАЦІЮ ПРО РОЗПОРЯДЖЕННЯ КОМУНАЛЬНИМ МАЙНОМ ВІД ГРОМАДЯН ТА НАМАГАЄТЕСЯ НЕНАДАВАТИ ШУКАЮЧИ ВІДМОВКИ!!!

Жодною статтею Господарського кодексу України, на які Ви посилаєтеся у своїй відповіді (173, 174, 179) не передбачено заборони у наданні копій договорів на запит згідно із ЗУ "Про доступ до публічної інформації".

На підставі статей 1, 6, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, ТРЕТІЙ РАЗ!!!!!!!!!!! прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Сканкопію договору оренди цілісного майнового комплексу, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Дніпродзержинська від 23 вересня 2014 року, укладеного між Департаментом комунальної власності та земельних відносин Дніпродзержинської міської ради та Товариством з обмеженою відповідальністю зовнішньоторгова фірма "МіКомп" щодо цілісного майнового комплексу, що розміщений за адресою: м. Дніпродзержинськ, проспект Леніна,42А.

2. Сканкопію договору оренди цілісного майнового комплексу Комунального підприємства "Кінотеатр ім. Т.Г. Шевчнка" від 23.09.2004, укладеного між Фондом комунальної власності міста Дніпродзержинська та Товариством з обмеженою відповідальністю зовнішньоторгова фірма "МіКомп".

3. Сканкопії усіх додаткових угод до цих договорів.

4. Сканкопії усіх наявних документів, які стали підставою для ухвалення рішення міської ради від 30.03.2018 № 1032-23/VII "Про відшкодування ТОВ ЗТФ "МіКомп" вартості невідємних поліпшень орендованого комунального майна, зокрема, окрім всіх інших документів обовязково прошу надати:

- сканкопію письмової згоди орендодавця на здійснення невідємних поліпшень орендарем;

- сканкопію письмово зафіксованих між орендодавцем та орендарем умов здійснення невідємних поліпшень;

- сканкопії всіх нормативної грошової оцінки цього майна, які проводилися в період дії договорів оренди;

- сканкопії документів з підрядними організації, які здійснювали невідємне поліпшення майна.

Максименко Антоніна Аркадіївна

Фонд комунальної власності м. Дніпродзержинська, Кам'янська (Дніпродзержинська) міська рада

1 Attachment