Незаконні дії посадовців Чорноморської міської ради Одеської області

Олександр Літвіненко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Літвіненко Олександр
Одеська обл, м. Чорноморськ,
вул. Олександрійська, 5, кв. 14

Прошу Вашого сприяння в розгляді питань щодо зловживання своїми посадовими обов’язками заступником міського голови м. Чорноморська Одеської області Ясніцьким О.О., в.о. головного архітектора міста Ткач О.М. щодо злочинного не винесення на розгляд виконавчого комітету проекту рішення виконкому про знесення самочинно встановлених рекламних засобів.
В грудні 2019 року ФОП Петрюченко Олександр Вадимович (тел.: +380631887195)без наявних дозволів на розміщення рекламних конструкцій, без укладеного договору тимчасового користування місцем, що знаходиться в комунальній власності, для розташування рекламних засобів, здійснив самовільне захоплення земельних ділянок та встановив в м. Чорноморську Одеської області рекламні конструкції - двосторонні рекламні щити типу "Сіті лайт" за адресами: проспект Миру, 22 (2 одиниці), вул. Парусна, 10, вул. Олександрійська, 12, вул. Данченко, 9 та по провулку Шкільному, 1.
Таке захоплення землі є самовільним та без наявності відповідних на те дозволів.
Факт встановлення даним підприємцем вказаних конструкцій в грудні 2019 року підтверджується актом перевірки від 12.12.2019 року, складеним Управлінням архітектури та містобудування Чорноморської міської ради Одеської області.
На офіційному інтернет сайті виконкому Чорноморської міської ради ще в грудні місяці 2019 року був розміщений проект рішення "Про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок під рекламними конструкціями типу «Сіті - лайт» шляхом їх демонтажу за адресами: пр-т Миру,22, вул.Олександрійська, 12, вул. Парусна,10 та по пров. Шкільному, 1 у м.Чорноморську Одеської області".
Станом на дату складення цього звернення (14.05.2020 року) вказаний проект рішення заступником міського голови Ясніцьким О.О., в.о. головного архітектора міста Ткач О.М. так і не був винесений на розгляд виконкому та й, відповідно, розглянутий.
Міський бюджет за піврічний термін незаконного розміщення вказаних рекламних конструкцій не отримав жодної копійки!!!!!!!!!!!!!!!!
Вказане стало можливим завдяки злочинній змові ФОП Петрюченко О.В. з заступником міського голови Ясніцьким О.О., в.о. головного архітектора міста Ткач О.М., які за винагороду «утримуються» від винесення даного проекту рішення на розгляд.
Своїми неодноразовими зверненнями, адресованими на адресу виконкому, я запитував про розгляд даного проекту рішення.
Листом від 26.02.2010 року № 2/Г-13/89 мені було повідомлено, що вказаний проект рішення буде розглянуто на засіданні виконкому 27.02.2020 року.
27.02.2020 року вказаний проект рішення виконкому не був розглянутий, він був знятий.
Наступним своїм запитом, в редакції від 27.02.2020 року, я просив повідомити причину, посадових осіб, які ініціювали таке зняття з розгляду та надати документальну підставу про таке (розпорядження, службова записка та т.п.).
Листом від 02.03.2020 року б/н було повідомлено, що вказаний лист було направлено до загального відділу виконкому та передано за призначенням до розгляду відповідним органам чи посадовим особам.
Станом на 14.05.2020 року виконкомом не було розглянуто згаданого вище проекту рішення, мені не було повідомлено про підстави, посадових осіб, які ініціювали таке зняття з розгляду та не було надано документальних підстав про таке (розпорядження, службова записка та т.п.).
Крім недоотримання міським бюджетом коштів за розміщення рекламних конструкцій заступником міського голови Ясніцьким О.О., в.о. головного архітектора міста Ткач О.М. було проігноровано інтереси та права запитувача, передбачені Конституцією та законами України, порушено всі передбачені для цього строки згідно законів України «Про звернення громадян» та «Про доступ до публічної інформації».
Прошу захистити інтереси громади міста Чорноморська Одеської області від незаконних дій заступника міського голови Ясніцького О.О., в.о. головного архітектора міста Ткач О.М. щодо недоотримання міським бюджетом коштів через незаконне розміщення ФОП Петрюченко О.В. рекламних засобів та щодо порушення норм Конституції України, законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про звернення громадян» щодо ігнорування моїх прав та інтересів як запитувача, так як мої запити або розглядаються з порушенням встановлених на те строків або зовсім ігноруються.

З повагою,

Олександр Літвіненко