НВК Гімназія 143

Віталій Лазоренко

Доброго дня!
Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації своїм наказом №595 від 02 вересня 2016 року вирішило розмістити учнів третіх класів в приміщеннях школи №231. Оскільки дане рішення мені не зрозуміле, то, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Прошу надати протокол засідання, на якому обговорювалося дане рішення, разом з аргументацією посадових осіб, які це запропонували.
2. В минулому навчальному році в гімназії було 12 класів початкової школи і всі поміщалися. В цьому навчальному році стало 13 класів початкової школи і два з них перемістили в корпус школи №231. Які саме класи (кабінети) в гімназії були звільнені від початкової школи і чому? Які саме заняття зараз проводяться в цих звільнених кабінетах і з якими класами?
3. Чому не розміщують в 231-й школі перші класи гімназії і не залишають їх там на наступні роки, а змушують інші потоки періодично там проводити заняття?
4. Прошу надати копії протоколів загальношкільних батьківських зборів від 21.09.2016 року та від 07.12.2016 року?
5. У відповіді від 20.09.2016 на моє звернення працівник управління освіти повідомив, що перемістили учнів початкової школи, а не старшої або адміністрацію, тому, що адміністративні приміщення в гімназії №143, відповідно до ДСанПіну «Державні санітарні правила та норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», не пристосовані для проведення уроків. Але це не значить, що їх не можна пристосувати для цього, а адміністрацію перемістити в приміщення школи 231. Якщо зовсім немає можливості залишити учнів початкової школи в тих приміщеннях, які вони займають зараз, то прошу сконцентрувати всі зусилля саме на такому варіанті. Якщо є інші аргументи, крім наданих раніше, то прошу їх написати.

З повагою,

Віталій Лазоренко

Олена Гончаренко,

1 Attachment

--
З повагою
начальник відділу роботи
із зверненнями громадян
Оболонської районної в місті
Києві державної адміністрації
Гончаренко Олена Анатоліївна

Віталій Лазоренко

Доброго дня!
Дякую за надані пояснення та документи. Але
1. У відповіді мені не було надано протокол засідання управління освіти, на якому обговорювалося рішення розмістити деякі класи початкової 143-ї школи в корпусі 231-ї, разом з аргументацією присутніх там посадових осіб. Таке засідання мало передувати прийняттю наказу №595 від 02.09.2016. Якщо такого засідання не було, протокол не вівся, а Наталія Вахнюк одноосібно прийняла таке рішення, то прошу надати мені офіційну відповідь про це.
2. В 2015-2016 навчальному році в початковій 143-й школі було 12 класів. В 2016-2017 стало 13 класів, два з них перемістили в корпус 231-ї. Математичний розрахунок показує (13-2=11)<12, тобто в 2016-2017 році вивільнився один кабінет. Тому повторно запитую: який кабінет вивільнився від початкової школи, які заняття зараз в ньому проводяться і з якими класами?
3. Не отримав відповіді: чому не розміщують в 231-й школі перші класи гімназії і не залишають їх там на наступні роки, а змушують інші потоки періодично там проводити заняття?
4. Я просив копії протоколів ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНИХ батьківських зборів від 21.09.2016 року та від 07.12.2016 року. А не зведених зборів 3-А і 3-В класів.

З повагою,

Віталій Лазоренко

Олена Гончаренко,

1 Attachment

--
З повагою
начальник відділу роботи
із зверненнями громадян
Оболонської районної в місті
Києві державної адміністрації
Гончаренко Олена Анатоліївна

Віталій Лазоренко залишив коментар ()

На мій запит не було надано протокол засідання управління освіти, на якому обговорювалося рішення розмістити деякі класи початкової 143-ї школи в корпусі 231-ї, разом з аргументацією присутніх там посадових осіб. Тому можна зробити висновок, що начальник управління Наталія Вахнюк одноосібно і без обговорення прийняла дане рішення і видала наказ №595 від 02.09.2016 р. Також можна зробити висновок, що в НВК№143 на 2016-2017 навчальний рік додатково набрали 3 класи (один в початкову школу і два в середню та старшу), два початкові класи (3-А і 3-В) переселили в приміщення 231-ї школи, а в вивільнених двох кабінетах проходять уроки англійської, німецької, української мов. Не отримав відповіді: чому не розміщують в 231-й школі перші класи гімназії і не залишають їх там на наступні роки, а змушують інші потоки періодично там проводити заняття. Не отримав копії протоколів загальношкільних батьківських зборів. Управління освіти стверджує, що переселення третіх класів відбулося на прохання батьків.

Віталій Лазоренко

Доброго дня!
Оскільки заступник голови адміністрації С.Блохов у попередній відповіді стверджує, що переселення третіх класів в приміщення 231-ї школи було здійснене за бажанням батьків, то прошу надати документ, в якому це бажання було озвучене.
Оскільки РУО відмовилося надати протоколи загальношкільних зборів та просить звернутися до голови батьківського комітету НВК №143, то прошу повідомити мені хто є наразі головою батьківського комітету НВК №143 та на якій підставі він здійснює свою діяльність, яким документом підтверджуються його повноваження, його адресу електронної пошти або інші реквізити для контакту.

З повагою,

Віталій Лазоренко

Відділ,

1 Attachment

--
Відділ роботи
із зверненнями громадян
Оболонської районної в місті
Києві державної адміністрації