Облаштування майданчиків для сміття Максимовича 7-9 м.Київ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно Наказу Міністерства охорони здоров'я України від 17.03.2011 N 145 зареєстрованого в Міністерстві
юстиції України 5 квітня 2011 р. за N 457/19195 "Про затвердження Державних санітарних норм
та правил утримання територій
населених місць" у пункті 2.7 сказано:
“Контейнерні майданчики повинні мати водонепроникне тверде покриття та бути обладнані навісами, огорожею та ізольовані від об’єктів обслуговування населення, господарських дворів і магістральних вулиць смугою зелених насаджень шириною не менше 1,5 м, не повинні бути прохідними для пішоходів і транзитного руху транспорту”.

На основі вищевикладеного мешканці будинків по адресі м.Київ, вулиця Михайла Максимовича 7, 7а, 7б, 7в, 9, 9а, 9б та 9в просимо облаштувати майданчики згідно норм, а саме:
1. Облаштувати водонепроникне покриття з навісами і огорожею для майданчиків зі сміттєвими баками;
2.На один майданчик згідно норм поставити не більш як 5 баків. У нашому комплексі на 8 будинків поставити кілька майданчиків для сміття в одному місці. Кожен повинен мати індивідуальне огородження і не більше 5 баків;
3. Облаштувати за баками смугу зелених насаджень;
4. Поставити кількість баків, яка розрахована на 8 будинків нашого комплексу;
5. Надати інформацію відповідального виконавця, який повинен проводити роботи облаштування.

З повагою,

Марія

Доброго дня!
1.Прошу надати оцінку відведеного місця для сміття, чи відповідає воно санітарним нормам? Якщо оцінка не робилась, прошу запросити експертну комісію, яка її надасть.
2. Прошу надати кошторис витрат на благоустрій прибудинкової території ЖК на Максимовича 7-9 за 2020, 2021 та 2022 роки.

З повагою,

Марія