Облік

Валерій Олександров

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Що означають два переліки у Наказі Міністерства оборони України від 07.02.2022 № 35?

Перший перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних. Військовий облік за цими спеціальностями - обов’язковий для жінок.
Другий перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями. Що це означає? Військовий облік за цими спеціальностями для жінок - добровільний?

Взяття жінок на військовий облік військовозобов’язаних згідно з Переліком спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних здійснюється з 01 жовтня 2023 року. До якого часу це зробити - законодавство не говорить. Чи є такий строк ?

З повагою

Валерій Олександров

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

 

 

показати цитоване