облік ВПО

Фролов Дмитро Євгенович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У випадку, коли війсковозобов'язаний змінив місце перебування (місце реєстрації при цьому не змінювалось) та на новому місці перебування зареєструвався як ВПО:
- чи повинен він сповіщувати про це ТЦК та СП, який закріплений за новим місцем перебування ?
- чи повинен ТЦК та СП за новим місцем перебування брати цю особу ВПО на облік та проставляти відмітки про взяття на новий облік в військово облікових документах?
- якщо ТЦК та СП за новим місцем перебування повинен брати війсковозобов'язану особу ВПО на облік, то чи робить він одночасно зняття з попереднього обліку, за місцем реєстрації, де особа продовжує буде зареєстрована?

З повагою,

Фролов Дмитро Євгенович

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти