Обов'язковість вакцинації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Андреєв, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Андреєв

Доброго дня!

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Зважаючи на вище наведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію:

1)Чи є обов’язковим для мене вакцинування проти короновірусної інфекції, викликаної вірусом SARS-CoV-2 COVID-19, яке являється клінічним дослідом? Чи передбачене це законом?
2) Чи правомірним є звільнення або відсторонення від роботи без збереження заробітної плати робітника, який відмовився від участі в медичному експерименті, що являє собою вакцинація проти короновірусної інфекції, викликаної вірусом SARS-CoV-2? Чи передбачені законом такі дії по відношенню до робітника?
3) Чи правомірним є вимагання від мене іншими особами сертифікату вакцинації від COVID-19? Чи передбачено це законом.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,

Сергій Андреєв

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

 

показати цитоване

Public Health Department MOH,

1 Attachment

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України