Обсяг бюджетних видатків на компенсацію пільгового проїзду осіб із інвалідністю мешканців м. Дніпро і Дніпропетровської області, саме у приміському транспорті на 2021-2023, по роках.

Юрій Литвиненко

Доброго дня!

Постановами Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» і від 16.08.1994 № 555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. № 354» передбачено право пенсіонерів за віком і інвалідів на безоплатний проїзд на міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутах.
Таким чином, вищезазначені категорії громадян можуть реалізувати своє право на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті відповідно до зазначених урядових рішень як пенсіонери за віком або інваліди.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Обсяг бюджетних видатків на компенсацію пільгового проїзду осіб із інвалідністю мешканців м. Дніпро і Дніпропетровської області, саме у приміському транспорті на 2021-2023, по роках.

2. Джерело видатків на компенсацію пільгового проїзду приміському транспорті осіб із інвалідністю мешканців м.Дніпро і Дніпропетровської області:
- субвенції з державного бюджету до бюджету Дніпропетровської області (обсяг субвенції) або/і;
- обсяг коштів закладений на таку компенсацію з бюджету Дніпропетровської області.

З повагою,

Юрій Литвиненко

обласна рада Днiпропетровська, Дніпропетровська обласна рада

1 Attachment

Ͳ
2067/0/2-23 04.09.2023

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

інформація ОДА Публічна,

1 Attachment

Юрій Литвиненко

Доброго дня!

Оскільки, Дніпропетровська обласна рада заперечує, що вона зобов'язана забезпечити фінансування (ст. 91 Бюджетного Кодексу України, п. "г") або принаймні сам пільговий проїзд в приміських маршрутах загального користувпння особам із інвалідністю. Припинити системні безкарні акти прямої дискримінації осіб із інвалідністю на території міста Дніпро і області.
В такому випадку надайте додаткову інформацію, на підставі чого Дніпропетрокська обласна рада відмовляється виконувати такі норми законодавства України:

Законом України. Про автомобільний транспорт" (далі - Закон) визначено, що обласні державні адміністрації формують у приміському та міжміському сполученні мережу автобусних маршрутів загального користування. що не виходять за межі території області, а органи місцевого самоврядування формують мережу міських автобусних маршрутів загального користування
Зазначені органи влади здійснюють Контроль за дотриманням законодавства у сфері автомобільного транспорту на відповідній території

Статтею 37 Закону визначено, що пільгові перевезення пасажирів, відповідно до законодавства користуються правом на безоплатний прод забезпечують автомобільні перевешики, які перевозять пасажирів автобусними маршрутами загального користування

Автомобільному перевізнику, який здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, забороняється відмовлятися пільгового перевезення, крім випадків, передбачених законом Види та обсяги пільгових перевезень установлюються замовленням, у якому визначається порядок компенсації автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезения пасажирів на маршрутах загального користування, збитків від цих
перевезень
Згідно зі статтею 29 Закону місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані надати перевізникам, які здійснюють пільгові перевезення пасажирів та перевезення пасажирів за регульованими тарифами, компенсацію відповідно до закону.

З повагою,

Юрій Литвиненко

інформація ОДА Публічна,

1 Attachment

інформація ОДА Публічна,

1 Attachment

elchisheva@dmr.dp.ua,

1 Attachment

Вихідний документ від 02.10.2023 № 4/4-54

Перелік текстів документів:
1. Лист-відповідь на ЗУ "Про доступ до публічної інформації"
(Документ) (CA#5B41.zip)

--
Сектор діловодства, тел. 744 21 92, 22 97
Дата формування: 03.10.2023 11:44:02