Обслуговування мереж газопостачання

Брославець Вячеслав

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи зобов'язаний бьалансоутримувач багатоквартирного будинку (ОСББ, ЖБК) здійснювати укладення акту балансової належності мереж газопостачання з Опаратором ГРМ.
2. Чи зобов'язаний бьалансоутримувач багатоквартирного будинку (ОСББ, ЖБК) здійснювати обслуговування мереж газопоптсачання по яким здійснюється постачання газу в квартири співвласників багатоквартирного будинку.
3. Чи наявний типовий договір на обслуговування мереж газопостачання та методика розрахунку вартості послуги з обслуговування мереж.
4. Чи входить до вартості послуги з розподілу природного газу витрати на обслуговування газових мереж до точки балансового розмежування з власником квартири, що споживає природний газ.
5. Чи має Оператор ГРМ укладати договір з балансоутримувачем (ОСББ, ЖБК) в якому наявні мережі газопостачання для використання їх з метою надання послуги з розподілу природного газу. Чи затверджено законодавчо типовий договір та плату Оператора ГРМ за використання мереж ОСББ.

З повагою,

Брославець Вячеслав

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

1 AttachmentНаціональна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

1 Attachment

Це повідомлення згенеровано системою електронного документообігу.
Відповідь прохання надсилати в залежності від змісту повідомлення.