Обстеження НАДС

Наталя Поліщук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

На мій запит про надання результатів проведення функціонального обстеження НАДС (аналітичний звіт з відповідними висновками та рекомендаціями) було отримано відповідь НАДС від 01.07.2021, що
запитувана інформація у НАДС не створювалась, не відображена та не
задокументована.

Водночас, на офіційному сайті НАДС (посилання: https://nads.gov.ua/news/nads-rozpochav-...)
міститься інформація, що:
“на виконання наказу НАДС від 08 квітня 2020 року № 62-20 розпочато реалізацію пілотного проєкту з проведення функціонального обстеження НАДС, його територіальних органів та установ, що належать до сфери його управління в 2020 році. Метою даного функціонального обстеження є оптимізація структури та функцій для підвищення ефективності та результативності роботи НАДС.
Функціональне обстеження буде проводитись на основі проєкту Методичних рекомендацій, які розроблені Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, проєктом EU4PAR та Офісом реформ Кабінету Міністрів України.
15 квітня 2020 року відбулося засідання Робочої групи з реалізації проекту функціонального обстеження НАДС під головуванням В.о. Голови НАДС Володимира Купрія. До реалізації пілотного проєкту також залучені експерти Програми Ради Європи «Децентралізвція і реформа місцевого самоврядування в Україні».
Як зазначив Володимир Купрій: «Після реалізації даного проєкту Методичні рекомендації будуть затверджені та доведені до відома міністерств, інших центральних органів виконавчої влади».
Методично-консультативну допомогу щодо особливостей організації та проведення функціонального обстеження в органах виконавчої влади забезпечуватиме Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.
За результатами функціонального обстеження у 2020 році буде підготовлено аналітичний звіт з відповідними висновками та рекомендаціями. "

У зв'язку із зазначеним прошу надати таку інформацію:
1) інформацію (протокол засідання тощо) за результатами засідання 15.04.2020 вищезаначеної Робочої групи

2) найменування (або перелік) створених документів на виконання наказу НАДС від 08 квітня 2020 року № 62-20 в частині про проведення функціонального обстеження апарату НАДС у 2020 році

3) наказ НАДС про скасування наказу 62-20 у разі наявності або іншу інформацію, пов'язану з виконанням наказу 62-20 в частині проведення обстеження апарату НАДС.

4) чи планується проведення функціонального обстеження апарату НАДС у 2021 році.

З повагою,

Наталя Поліщук