Обстеження стану захисних споруд цивільного захисту населення

Доброго дня!

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до публічної інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Зважаючи на вищенаведене, відповідно статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію (наступні документи):
1.Чи проводились на території Болехівської міської ради комісійні обстеження стану захисних споруд цивільного захисту населення за період від 01.02.022 року по 16.04.2024 року.
2.Чи складалися комісійні акти оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту за період від 01.02 2022 року по 16.04.2024 року, при їх наявності прошу надати копії.
3.Інші розпорядчі документи, які би підтверджували організацію заходів, пов’язаних з проведенням перевірок стану готовності захисних споруд цивільного захисту та обстеженням об’єктів (будівель, споруд, приміщень) для можливості їх використання як найпростіших укриттів за період від 01.02 2022 року по 19.04.2024 року.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою, Тетяна

Болехівська міська рада, Болехівська територіальна громада

3 Attachments

-------- Оригінальне повідомлення --------
Тема: Fwd: Відповідь на запит
Дата: 24.04.2024 16:12
Від кого: загальний відділ <[email address]>
Кому: [Болехівська територіальна громада request email]

-------- Исходное сообщение --------
Тема: Відповідь на запит
Дата: 2024-04-24 16:04
От: [email address]
Кому: [email address]