Офіційна адреса установи та оренда комунального майна

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

1) Згідно з наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 31.03.2016 №25 «Про проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги» та Додатком до наказу Координаційного центру з надання правової допомоги від 31.03.2016 №25 в Луганській області було заплановано створення Кремінського бюро правової допомоги .

2) Відповідно до інформації ,розміщеної на сайті Головного територіального управління юстиції в Луганській області (http://mail.lugjust.gov.ua/index.php/vid...) та на сторінці Сєвєродонецького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в соціальній мережі Фейсбук станом від 01.09.2016 року (https://www.facebook.com/office.severodo... року Сєвєродонецький центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрив свій перший з 12 підрозділів - Кремінське Бюро правової допомоги, при цьому адреса місцезнаходження Кремінського Бюро правової допомоги була вказана як Луганська область м. Кремінна, площа Красна, 20. Інформація про місцезнаходження Кремінського Бюро правової допомоги за адресою Луганська область м. Кремінна, площа Красна, 20 була вказана також за посиланнями :
http://lugansk.lugansk.ua/%D0%B1%D0%B5%D...
http://lis.gov.ua/novosti/notice/13373-b...
http://bezmezh.in.ua/syevyerodonchanam-i...
http://www.kremrada.gov.ua/index.php/ite... http://www.06452.com.ua/article/1373646
http://vpo.org.ua/pravova-dopomoga.html

3) На сторінці Сєвєродонецького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в соціальній мережі Фейсбук та на офіційній сторінці регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях http://kharkiv.legalaid.gov.ua/ua/c-cent... адреса місцезнаходження Кремінського Бюро правової допомоги вказана як Луганська область м. Кремінна, вулиця Красна, 20. Ця ж адреса вказана на сайті Головного територіального управління юстиції в Луганській області за посиланням http://mail.lugjust.gov.ua/index.php/bez....

4) На офіційному сайті Координаційного центру з надання правової допомоги за посиланням http://legalaid.gov.ua/ua/local-centres та на сайті Міністерства Юстиції України за посиланням https://minjust.gov.ua/ua/news/47372 адреса місцезнаходження Кремінського Бюро правової допомоги вказана як Луганська область м. Кремінна, вул. Банкова, 5. Ця ж адреса вказана за посиланнями :
http://sud.ua/news/2016/11/22/97753-besp...
https://hromadskeradio.org/programs/kyiv...

5) На офіційному сайті Кремінської міської ради Луганської області за посиланням
http://www.kremrada.gov.ua/index.php/dok... розміщено рішення сімнадцятої сесії Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області сьомого скликання № 17/3 від 30 листопада 2016 року «Про узгодження підписання договорів оренди», відповідно до якого згода на укладення договорів оренди між балансоутримувачем та Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, загальною площею 15,5 кв.м, терміном до 01 грудня 2017 року, з орендною платою розрахованою згідно Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу була надана 30 листопада 2016 року, тобто право на заключення договору оренди та на оренду приміщення виникає з 30 листопада 2016 року.

Відповідно до додатку № 6 ,затвердженого наказом № 181 від 22.09.2016 р. «Про затвердження Типових положень про структурні підрозділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та визнання такими ,що втратили чинність, деяких наказів Координаційного центру з надання правової допомоги» Бюро правової допомоги є самостійним відділом місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги , у своїй роботі підпорядковується, є підзвітним та підконтрольним директору та/або заступнику директора місцевого центру відповідно до розподілу обов’язків. Відповідно до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги центри фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, інших не заборонених законодавством джерел. неприбутковості або її зміни-16.09.2016р.

Враховуючи, що запитувана інформація відноситься до публічної, стосується розпорядженням бюджетними коштами,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Яка, починаючи з 01.09.2016 року, є офіційна адреса Кремінського Бюро правової допомоги , та надати копії документів, які підтверджують офіційну адресу місцезнаходження Кремінського Бюро правової допомоги.
2.На підставі яких правовстанавлючих документів (договір оренди тощо ) та між якими повноважними особами Кремінське Бюро правової допомоги в період з 01.09.2016р. по 30.11.2016 року знаходилось за офіційною адресою, якій установі, підприємству чи організації сплачувалась орендна плата та комунальні платежі, та надати копії документів, що підтверджують проведення розрахунків і, відповідно, цільове використання бюджетних коштів.
3. Надати копію договору оренди приміщення в будівлі за адресою м. Кремінна площа Красна ,20 ,яка відноситься до комунальної власності, між балансоутримувачем та Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, згода на укладення якого була погоджена рішенням сімнадцятої сесії Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області сьомого скликання № 17/3 від 30 листопада 2016 року «Про узгодження підписання договорів оренди».

Письмову відповідь на запит у встановлений строк прошу направити на адресу пл. Красна 20, м. Кремінна Луганської області, 92905, ГО «КЦПІКД «Колохорт».Копію відсканованої відповіді та документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою, Андрєєв Олександр Вікторович ,керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,ЄДРПОУ 38817298 , +380509388236

Сєвєродонецький МЦ з надання БВПД,

11 Attachments

 
 
 
 
З повагою,
-- 
Сєвєродонецький місцевий центр з надання
безоплатної вторинної правової допомоги
-- 
Адреса : 93400, м. Сєвєродонецьк, вул. Гоголя, 24
контактний телефон: +3 8(099) 526-48-54
Електрона адреса:  [1][Сєвєродонецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги request email]
 

References

Visible links
1. mailto:[Сєвєродонецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги request email]>

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Відповідь на запит(запитувані документи) надано не в повному обсязі:не надані сканкопії договору оренди від 27.07.2016 р.,додаткової угоди про розірвання договору оренди ,диста ГО "КЦРР"Наша громада" від 18.08.2016 р. , на які є посилання у відповіді,окрім цього до сканкопії договору оренди від 03.10.2016 р. не додано сканкопію акту прийому-передачі орендованого майна(додаток до договору),документів,які підтверджують повноваження представників юр.осіб,також відсутні сканкопії документів,які підтверджують,що балансоутримувач дійсно є розпорядником майна(посилання на витяг з реєстру,сканкопія витягу та ін.)Окрім цього,враховуючи рішення сімнадцятої сесії Кремінської міської ради Кремінського району Луганської області сьомого скликання № 17/3 від 30 листопада 2016 року «Про узгодження підписання договорів оренди»,надана сканкопія договору оренди без додаткового договору є неповною або не дійсною.
Прошу усунути вказані недоліки та надати вищенаведені сканкопії документів.

З повагою,

Олександр Андрєєв

Сєвєродонецький МЦ з надання БВПД,

У своєму запиті Ви просили надати копію договору про оренду приміщення на
площі Красна 20, а також надати копії документів, на підставі яких
сплачувались комунальні платежі та копії документів підтверджуючі факт
проведення платежів. Тому вважаємо, що ми повністю відповіли на запит.
Якщо Вам необхідно отримання ще якоїсь інформації від Сєвєродонецького МЦ
просимо направити запит оформлений відповідно до закону України "Про
доступ до публічної інформації" з вказанням конкретної інформації та
документів які Вас цікавлять, відповідь буде надана своєчасно. Додатково
повідомляємо, що на Вашу адресу м.Кремінна площа Красна 20 направлено
відповіді з пакетом документів поштовою кореспонденцією.
 
20.01.2017, 21:13, "Олександр Андрєєв"
<[FOI #16520 email]>:

Доброго дня!

Відповідь на запит(запитувані документи) надано не в повному обсязі:не
надані сканкопії договору оренди від 27.07.2016 р.,додаткової угоди про
розірвання договору оренди ,диста ГО "КЦРР"Наша громада" від 18.08.2016
р. , на які є посилання у відповіді,окрім цього до сканкопії договору
оренди від 03.10.2016 р. не додано сканкопію акту прийому-передачі
орендованого майна(додаток до договору),документів,які підтверджують
повноваження представників юр.осіб,також відсутні сканкопії
документів,які підтверджують,що балансоутримувач дійсно є розпорядником
майна(посилання на витяг з реєстру,сканкопія витягу та ін.)Окрім
цього,враховуючи рішення сімнадцятої сесії Кремінської міської ради
Кремінського району Луганської області сьомого скликання № 17/3 від 30
листопада 2016 року «Про узгодження підписання договорів оренди»,надана
сканкопія договору оренди без додаткового договору є неповною або не
дійсною.
Прошу усунути вказані недоліки та надати вищенаведені сканкопії
документів.

З повагою,

Олександр Андрєєв

показати цитоване