Офіційний документ з фактами порушень та правом на висновки зазначені в описі КЗШ№90

Руднік Вікторія Олександрівна

Доброго дня!

Компетентність перевіряючих осіб (на акт, який був складений ними, ми посилались у зверненні), а також правомірність дій служби контролю якості освіти поставлено під сумнів міським головою м.Кривого Рогу Павловим Костянтином 19.04.2021року.

19.03.2021 року до міського голови м.Кривого Рогу батьками КЗШ№90 було направлено звернення щодо притягнення до відповідальності посадових осіб м.Кривого Рогу, які здійснювали перевірку КЗШ№90 і не виявили порушень, але згодом були зафіксовані перевіряючими служби контролю якості освіти.

Керуючись офіційним актом складеним за результатами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №90, №87/03-04/04 від 14 грудня 2020 року, копію якого було додано, зазначали лише ті факти, які були вказані в опису. А саме, негативні наслідки такі як: 2.4 Моральна шкода, заподіяна здобувачеві загальної середньої освіти внаслідок не отримання якісних освітніх послуг у зв’язку з неналежною організацією освітньої діяльності та 3.4 Збитки, завдані здобувачеві загальної середньої освіти внаслідок не отримання якісних освітніх послуг у зв’язку з неналежною організацією освітньої діяльності.

Але, відповідь міського голови вказує на те, що інформація у зазначеному акті є НЕ ДОСТОВІРНОЮ, НЕ Є ОФІЦІЙНИМ ДОКУМЕНТОМ І НЕ Є ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ФАКТІВ ЗАПОДІЯННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ТА МОРАЛЬНОЇ ШКОДИ. Також, Костянтин Павлов зауважує, що лише суд може визначити чи були заподіяні негативних наслідки, які вказано в акті №87/03-04/04 від 14 грудня 2020 року.

Цитую (скан-копію звернення і відповіді можу надати за потребою): «Згідно статті 23 Цивільного Кодексу України, розмір грошового відшкодування моральної шкоди визначається судом залежно від характеру правопорушення, глибини фізичних та душевних страждань, погіршення здібностей потерпілого або позбавлення його можливості їх реалізації, ступень вини особи, яка завдала моральної шкоди, якщо вина є підставою для відшкодування, а також з урахуванням інших обставин, які мають істотне значення. Слід зазначити, що Вами не надано будь-яких належних та допустимих доказів, судових рішень чи інших офіційних документів, які б з достовірністю підтверджували факти заподіяння матеріальної та моральної шкоди відповідними працівниками та посадовими особами, на які міститься посилання у скарзі».

Наголошую, ми не вимагала відшкодування заподіяної моральної шкоди або збитків, а просили притягнути до відповідальності винних посадових осіб.

Тому, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Офіційний документ, який надає право перевіряючим служби контролю якості освіти визначати наявність Моральної шкоди, заподіяної здобувачеві загальної середньої освіти внаслідок не отримання якісних освітніх послуг у зв’язку з неналежною організацією освітньої діяльності та Збитків, завданих здобувачеві загальної середньої освіти внаслідок не отримання якісних освітніх послуг у зв’язку з неналежною організацією освітньої діяльності.

2. Достовірний документ, належним чином завірений, в якому підтверджені факти порушень в КЗШ№90 під час перевірки 08 грудня 2020року (акт перевірки з описом для Павлова Костянтина не є достовірним, доказовим і офіційним документом).

З повагою,

Руднік Вікторія Олександрівна

Державна служба якості освіти

2 Attachments

--
З повагою,
Державна служба якості освіти України
01135, м.Київ, вул.Ісаакяна, 18
тел.-факс +38044 236 33 11
web-site: http://sqe.gov.ua