Охорона культурної спадщини., смт. Гусятин.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.надати скан-копію загального плану охоронної історичної території селища Гусятин Тернопільської області.
2.надати скан-копію плану території забудови історичного ареалу селища Гусятин Тернопільської області.
3.надати скан-копію історико-меморіальний план території селища Гусятин Тернопільської області.
4. надати скан-копію план території селища Гусятин Тернопільської області із внесеними об’єктами історико-культурної спадщини під охороною у списку ЮНЕСКО.
5.надати перелік із зазначенням адреси охоронного номеру з відповідним рішенням про взяття під охорону пам’яток та об’єктів культурної спадщини по видах, категоріях, національного, місцевого значення та щойно виявлених ( об'єктів, пам'яток ) на території селища Гусятин Тернопільської області.
6. надати скан-копію історико-архітектурного опорного плану селища Гусятин Тернопільської області.
Інформацію надати в строк, передбачений Закону України "Про доступ до публічної інформації. У разі великого обсягу інформації та з метою заощадження бюджетних, державних коштів відповідь надати в електронному вигляді чітких скан-копій документів . Також хочу зазначити , що у разі ненадання або надання неповної інформації, оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Сергій

Управління культури Тернопільської ОДА,

2 Attachments

() , :
02-193/04-50 : 14.02.2020

:

ϳ:

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]