Охорона школи №16 м.Одеси та недопуск батьків до закладу

Ірина Коновал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. надати копію Договорів охорони ЗОШ №16 (2020-2021рр) та додатки до них.
2. надати інформацію, чи є у штатному розкладі денний охоронець, з я кого місяця ведена ця посада, ПІБ денного охоронця , його посадову інструкцію та заробітну платню.
3. Чи входить в посадові обовїязки денного охоронця не допускати батьків, які Ст 19 ЗУ Про Освіту є учасниками учбового процесу до закладу.

Хочу зазначити, Будь-які обмеження /заборона батьків доступу до школи, в якій навчається їх дитига, з боку керівництва школи є незаконними. Будь які обмеження/заборона дітям на доступ до освіти та освітнього закладу є незаконною. За такі не законні дії несе відповідальність директор навчального закладу. В разі перешкоди батькам заходити до школи вони мають право викликати поліцію і скласти протокол про порушення та вимагати покарання директора школи за порушення Конституції України і чинного законодавства

З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

--
Департамент освіти та науки Одеської міської ради