Описи і свідоцтво

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павленко Юрій Євгенійович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Павленко Юрій Євгенійович

04.02.2021 Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) було зареєстровано Національну професійну спілку «Прометей» (код ЄДРПОУ 43998344)
06.07.2021 поштовим відправленням мною було направлено на адресу Відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) оригінал платіжного документа на підтвердження сплати з мого боку послуг щодо державної реєстрації "Часопис Прометей". При цьому ДОСТУП ДО ПРИМІЩЕННЯ по вул. Є. Сверстюка, 15 ЗАКРИТИЙ через карантинні обмеження.
06.07.2021 мною було також направлено документи для державної реєстрації змін до відомостей щодо Профспілки співробітників банківського та фінансового сектору (код ЄДРПОУ 43714763).
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- опис документів з доступом до Виписки з ЄДРПОУ щодо НПС «Прометей» (код ЄДРПОУ 43998344);
- опис документів з доступом до Статуту НПС «Прометей» (код ЄДРПОУ 43998344);
- підтвердження щодо отримання Відділом державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) платіжного документа на підтвердження сплати з мого боку послуг щодо державної реєстрації "Часопис Прометей";
- порядок отримання свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ в умовах карантинних обмежень;
- опис документів поданих для державної реєстрації змін до відомостей щодо Профспілки співробітників банківського та фінансового сектору (код ЄДРПОУ 43714763)

Міністерство юстиції України

03-08-2021 16:10, Павленко Юрій Євгенійович написав:

показати цитоване

Доброго дня.
Оформіть, будь-ласка, запит відповідно до вимог ст. 19 Закону України
«Про доступ до публічну інформацію», а саме: запит на інформацію має
містити:
1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної
пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст
документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

--
з повагою, call-центр Міністерства юстиції України.

Павленко Юрій Євгенійович

Запит оформлено відповідно до вимог чинного законодавства.
Можете відповідати.

З повагою,
Павленко Юрій Євгенійович