Оплата коштів за фіктивні роботи в НВК №143

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій Лазоренко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Віталій Лазоренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

інформацію, яка могла б пояснити той факт, що 20.07.2020 року був підписаний акт про виконані роботи (і сплачені кошти) між ТОВ "Будівельна компанія "Мега Стайл" (ЄДРПОУ 41235604) та управлінням освіти Оболонської РДА, в якому, окрім інших робіт, підтверджується монтаж нової волейбольної сітки та баскетбольних кошиків на спортивному майданчику Міжшкільного стадіону 231-ї та 143-ї шкіл, а насправді такі роботи не проводилися.

З повагою,

Віталій Лазоренко

Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

Про виконання робіт

Віталій Лазоренко

Доброго дня!

У відповіді, яку мені надала Оболонська райдержадміністрація за підписом її керівника Кирила Фесика, зазначено, що на спортивному майданчику навішено нову волейбольну та баскетбольні сітки, але фактично ніяких сіток не було навішено ні тоді, ні зараз. Прошу пояснити цей прикрий факт.

З повагою,

Віталій Лазоренко

Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація

Віталій Лазоренко писал 2020-12-15 10:08:

показати цитоване

Шановний пане Віталій!

Прошу Вас оформити свій лист належним чином, як запит на інформацію.
Та вказати вихідний номер та дату листа-відповіді.

З повагою

головний спеціаліст
Логвіна Олена.