оплата праці державних службовців апарату Мінагрополітики

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Іван, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

електронні копії (в форматі WORD, EXCEL або PDF) наказів про премії та/або надбавки (інтенсивність і тд.) працівників апарату Мінагрополітики за березень 2024 року, що відображені (зареєстровані) в реєстраційній системі таких документів, а у разі реєстрації в електронній системі документообігу міністерства (із системи Аскод або Мегаполіс, які не потребують сканування) і відповідно безоплатно, із такої системи електронного документообігу.

З повагою,

Іван Торовець

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти

Міністерство аграрної політики та продовольства України

1 Attachment

Це повідомлення згенеровано системою електронного документообігу.
Відповідь прохання надсилати в залежності від змісту повідомлення.