Організація дорожнього руху по вулиці Обухівській в м. Києві

Цируль Юлія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Наразі проїзд з вулиці Наумова на Єфремова можливий лише через проспект Палладіна, який постійно перевантажений транзитними транспортними засобами та заторами на перехресті біля метро Академмістечко. Жодного обїзного шляху не передбачено, хоча можливість ( наявність альтернативних вулиць з асфальтовим покриттям) - є. В даний час проїзд по вулиці Обухівській перекрито дорожним знаком 3.21 ( рух механічних транспортних засобів заборонено).
Також звертаю увагу, що проїзд в зворотньому напрямку існує по пров. Осінньому та вул. Осінній.
Таким чином виходить що по двім паралельно розташованим одна до одної вулицях встановлено рух автомобільного транспорту в одному і тому ж напрямку
Враховуючи вишевикладену інформацію прошу:
1. Перевірити законність та правомірність установки знаку 3.2.1 за координатами 50.46669, 30.33326
2. Надати документи підтверджуючи реєстрацію даного встановленого знаку та місце його розташування.
3. Також прошу роз'яснити питання, чому даний знак не нанесений на карту та при прорахуванні маршруту він буде прорахований по вулиці Обухівській.

https://www.google.com/maps/dir/%D0%B2%D...

З повагою,

Цируль Юлія

Центр організації дорожнього руху КП

5 Attachments

053/04-14/2731 : 13.04.2024

:
.. .

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Цируль Юлія

Доброго дня!
Ознайомилась з Вашою відповіддю та вкладеннями.
Якщо спиратись саме на дорожню розмітку та погодження знаку ( вкладення у Вашій відповіді) - то він був встановлений як експерементальний терміном до 01.09.2019 року.

Термін сплив дуже давно, реконструкція вулиці Чорнобильська завершена, а тимчасовий знак досі на місці та не повернено стару організацію дорожнього руху. На сьогодні це призводить до великої кількості заторів/зайвого навантаженення в районі метро Академмістечка.

Прошу:
1. Надати відповідь чому тимчасовий знак досі не демонтовано всупереч розпорядження КМДА № 422 від 12.03.2019 ( в якому чітко прописано кінцеву дату даного експериментального знаку)
2. Провести демонтаж знаку/повернути стару схему руху/старі дорожні знаки/стару дорожню розмітку

У випадку бездіяльності буду вимушена звертатись до вирішення питання в судовому порядку.

З повагою,

Цируль Юлія