Організація харчування за батьківські кошти НВК "ЕРУДИТ"

Наталя Осипчук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1) чи організоване харчування за батьківські кошти, які надходять від батьків учнів НВК "ЕРУДИТ" на рахунок Солом’янського РУО станом на сьогоднішній день?
2) чи можлива організація харчування за батьківські кошти, які надходять від батьків учнів НВК "ЕРУДИТ" на рахунок Солом’янського РУО в подальшому? Яка процедура організації харчування у такий спосіб (процедура)?
3) за якої кількості учнів можлива організація харчування за батьківські кошти, які надходять від батьків учнів НВК "ЕРУДИТ" на рахунок Солом’янського РУО?
4) скільки часу необхідно для організації харчування за батьківські кошти, які надходять від батьків учнів НВК "ЕРУДИТ" на рахунок Солом’янського РУО?
5) грошові кошти, які станом на сьогоднішній день вже надійшли на рахунок Солом’янського РУО від батьків НВК "ЕРУДИТ" для організації харчування, використовуватимуться для організації харчування в 2017р. чи мають бути поверненні?

З повагою,

Наталя Осипчук

Наталя Осипчук

Доброго дня!

12.10.2017р. мною направлено запит щодо організації харчування за батьківські кошти в НВК "ЕРУДИТ".
19.10.2017р. спливає строк на надання відповіді, однак станом на сьогодні незрозуміло чи скеровано мій запить до Солом’янського РУО та чи отримаю я відповідь?

З повагою,

Наталя Осипчук

Клець Олена,

1 Attachment

Доброго дня! Так, Ваш запит скеровано до управління освіти 12.10.2017. Надаємо повторно

показати цитоване

Наталя Осипчук

Доброго дня!

19.10.2017р. сплив строк на надання відповіді на мій запит щодо організації харчування.

З повагою,

Наталя Осипчук

Наталя Осипчук

Доброго дня!

Станом на 23.10.2017р. відповідь від Солом'янського РУО не надходило. Порушуються строки на надання відповіді на запит щодо публічної інформації.

З повагою,

Наталя Осипчук