Оренда комунального майна Одеса

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Сергієнко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Сергієнко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

кількість укладених (не поновлених) договорів оренди нерухомого майна комунальної власності (нежитлові будівлі та споруди) з 01.07.2020 року між Одеською міською радою (її виконавчими органами) та субьектами підприємництва. Копії договорів прошу не надавати.

чи опублікована інформація про укладені договорів оренди нерухомого майна комунальної власності (нежитлові будівлі та споруди) з 01.07.2020 року між Одеською міською радою (її виконавчими органами) та субьектами підприємництва на офіційному сайті ради, та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (надати посилання).

інформацію про підстави не укладання з 01.07.2020 року договорів оренди нерухомого майна комунальної власності (нежитлові будівлі та споруди) з 01.07.2020 року між Одеською міською радою (її виконавчими органами) та субьектами підприємництва.

З повагою,

Сергій Сергієнко

Департамент комунальної власності ОМР, Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]